ZASIŁEK SOCJALNY

Duński Borger.dk ma możliwość przyznawania tymczasowej ekonomicznej pomocy, którą nazywamy zasiłkiem socjalnym. Największą szansę na otrzymanie takiego tymczasowego wsparcia mają osoby, które rokują nadzieje na to, iż zasiłek pomoże im samodzielnie stanąć na nogi. Jeśli pomoc potrzebna jest pilnie i jednorazowo, wsparcie ekonomiczne może zostać przyznane w ciągu zaledwie kilku dni.

Aby otrzymać tymczasową pomoc ekonomiczną z Borger.dk, nie wystarczy udowodnić, że posiada się niewielkie dochody. Najważniejsze jest dowiedzenie, iż ma się opracowany plan na przyszłość, który pozwoli odzyskać ekonomiczną równowagę, a zasiłek pomoże nam go zrealizować lub przeczekać trudny okres. Borger.dk traktuje ten rodzaj pomocy jako środek ostateczny i przyznaje go tylko wtedy, gdy inne możliwości zostały już wyczerpane. Podstawowe warunki otrzymania zasiłku socjalnego to legalne zamieszkanie w Danii i posiadanie tu stałego miejsca pobytu. Zasiłku tego rodzaju nie można otrzymać przebywając w innym kraju. Duńskie gminy mają różne wzory formularzy do starania się o zasiłek socjalny. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w pozyskaniu i wypełnieniu właściwego wniosku.

Konsultanci firmy Ats Anna Stankiewicz bardzo chętnie zajmą się wszelkimi procedurami związanymi z zasiłkami w Danii, wystarczy napisać krótkiego maila a my już zajmiemy się resztą.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com