Zakładanie Firm

Nasza działalność dotyczy także kompleksowego doradztwa w zakresie zakładania firm. Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami, znamy wszelkie wymogi i formalności, dlatego możemy fachowo wesprzeć każdego, kto w tym temacie nie czuje się pewnie. Niektórzy, po prostu boją się, że utkną w gąszczu niejasnych i zawiłych przepisów i nie będą potrafili uporać się z tematem. Dlatego, nasza firma pomaga w przejściu przez wszelkie procedury i udowadnia, że założenie firmy w Danii nie jest tak skomplikowane. Oferujemy także prowadzenie księgowości i wszelkiej dokumentacji istniejącej już działalności. Dobrze znamy duńskie  realia a wszelkie zagadnienia duńskiego rynku pracy nie są nam obce, doradzimy, jaka forma działalności może być intratna i korzystna dla właściciela. My zajmiemy się doradztwem i wszelkimi formalnościami, aby Twoja firma w Danii mogła z powodzeniem realizować swoje cele i założenia. Posiadanie firmy nie musi wcale pozostać wyłącznie w sferze marzeń. Z nami możesz wcielić swe plany w życie i osiągać satysfakcję z robienia tego, co naprawdę kochasz i w czym jesteś dobry. Samorealizacja jest bowiem największą z wyższych potrzeb.
ATS Anna Stankiewicz asystuje w zakładaniu firm. Przygotowujemy pełną dokumentację związaną z założeniem nowej działalności i udzielamy informacji niezbędnych do prowadzenia firmy. Możemy również dla założonej przez Państwa firmy prowadzić księgowość, wystawiać faktury, pilnować wymaganych terminów, rozliczać pracowników itp., dbając przy tym o porządek w dokumentacji. Pomagamy zdobyć nowe kontrakty, układamy kampanie reklamowe dla firm, pomagamy w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy. Reprezentujemy polskie firmy w Danii, prowadzimy negocjacje i kontaktujemy się z duńskimi kontrahentami.
Satysfakcja gwarantowana! Jeśli nie jesteś pewien, jaka formę działalności wybrać i co będzie dla Ciebie najbardziej opłacalne – ZADZWOŃ lub napisz e mail. Wyjaśnimy Ci zasady działania duńskich form działalności i zrobimy dla Ciebie kosztorys. Zanim podejmiesz decyzję o rejestracji firmy w Danii, skonsultuj się z ekspertem w naszej firmie. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Rejestrujemy zarówno firmy jednoosobowe oraz spółki jak i pomagamy polskim podmiotom gospodarczym oraz spółkom w rejestracji oddziału lub filii na terenie Danii. Możemy również zostać reprezentantem do rozliczania VAT.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com