USŁUGI

Rozliczenia Podatkowe

Mamy duże doświadczenie w dziedzinie podatków i umiejętnie wykorzystujemy naszą wiedzę. Rozliczamy zarówno osoby, które mieszkają na stałe w Danii jak i osoby zamieszkałe w Polsce.

Korekta Rozliczeń

Jeśli nie złożymy zeznania do maja danego roku, to duński urząd podatkowy Skat rozliczy nas zgodnie z posiadanymi przez siebie informacjami, lub jeśli nie ma wszystkich informacji, nałoży karę za niezłożenie rozliczenia.

Zakładanie Firm

Chciałbyś założyć firmę? Nie wiesz jak to zrobić? A może boisz się formalności związanych z prowadzeniem firmy? Zgłoś się do nas!

Obsługa Firm

Czy marzyłeś kiedykolwiek o kompleksowej obsłudze swojej firmy?

Odzyskiwanie należności

Pracodawca nie wypłacił Ci należnej wypłaty lub feriepenger? A może przedsiębiorca nie zapłacił Ci faktury?

Tłumaczenia Dokumentów

Jeśli nie mają Państwo możliwości przetłumaczenia dokumentów, to my możemy zlecić ich tłumaczenie firmie translatorskiej, z którą ściśle współpracujemy.

Sprawy polsko-duńskie

Oferujemy profesjonalne wykonywanie rozliczeń podatkowych polskich, duńskich oraz polsko-duńskich. Rozliczenia oferujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Nasze biuro księgowe posiada autoryzację Ministerstwa Finansów.

Podania i odwołania

Skuteczna komunikacja wymaga umiejętności oraz dobrej woli nadawcy i odbiorcy, a także skutecznego kanału komunikacyjnego. Mówiąc najprościej – do rozmowy trzeba dwojga i to jeszcze w odpowiedniej formie.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com