Sprawy polsko-duńskie

Oferujemy profesjonalne wykonywanie rozliczeń podatkowych polskich, duńskich oraz polsko-duńskich. Rozliczenia oferujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Nasze biuro księgowe posiada autoryzację Ministerstwa Finansów.

Jeśli duński urząd wydał tytuł egzekucyjny i został on przesłany do polskiego US, w wyniku czego mają Państwo zajęcie komornicze, należy jak najszybciej odwołać się od decyzji duńskiego urzędu, o ile decyzja jest niezasadna. Zdarza się, że duński urząd wydaje postanowienie o zajęciu komorniczym, które jest niezasadne lub przeterminowane. Można  się od takiej decyzji odwoływać i istnieje duża szansa na wstrzymanie procedury do wyjaśnienia sprawy. Nasza firma skutecznie prowadzi tego typu postępowania i bardzo często kończą się one całkowitym umorzeniem długu, lub też znacznym jego pomniejszeniem.

PROWADZENIE SPRAW POLSKO-DUŃSKICH Z POLSKIMI I DUŃSKIMI URZĘDAMI

Przepisy duńskie i przepisy polskie w wielu punktach nie są ze sobą tożsame, a w niektórych sferach wymiana informacji między urzędami nie odbywa się tak płynnie, jak powinna. Dotyczy to na przykład takich spraw, jak zwolnienia chorobowe (urzędy duńskie mylnie zakładają, iż polska służba zdrowia ma takie same procedury i druki, jak duńska) czy zasiłki rodzinne (bywa, iż duński Borger.dk domaga się zwrotu zasiłku rodzinnego, bowiem błędnie zakłada, iż beneficjent świadczenia miał prawo pobierać je w Polsce). Nasza wieloletnia praktyka w procedowaniu spraw polsko-duńskich i duńsko-polskich dała nam wiedzę, którą wykorzystujemy w praktyce dla dobra naszych Klientów. Jeśli nie wiesz, jak rozwiązać trudną sprawę, która utknęła pomiędzy polskim a duńskim urzędem, zgłoś się do nas.

Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze do końca a w cenę każdej usługi wliczone jest tłumaczenie pisma zwrotnego z duńskiej instytucji wraz z poradą dotyczącą dalszych działań. Możemy w Państwa imieniu wykonać telefon do instytucji duńskich , jednak musi to zostać poprzedzone wysłaniem podpisanego przez Państwa pełnomocnictwa do odpowiedniego urzędu. Takie upoważnienie również dla Państwa napiszemy.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com