Rozliczenia Podatkowe

Podatki to dla niektórych temat kojarzący się z czymś zawiłym, niezrozumiałym i często budzącym strach przed nieznanym. Tymczasem my tłumaczymy te zawiłości i pomagamy tym, dla których Dania stała się miejscem pracy. Na naszej stronie znajdziecie Państwo niezbędne informacje na temat rozliczania podatków oraz wszystkich usług jakie możemy dla Państwa wykonać. Dania oraz wszelkie formalności związane z pracą i pobytem w tym kraju to obszary, które dobrze znamy. Dlatego, zapewniamy pełen profesjonalizm świadczonych przez naszą firmę usług.

Firma ATS Anna Stankiewicz chętnie zajmie się Państwa rozliczeniem podatkowym. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie podatków i umiejętnie wykorzystujemy naszą wiedzę. Rozliczamy zarówno osoby, które mieszkają na stałe w Danii jak i osoby zamieszkałe w Polsce. Rozliczamy firmy duńskie i zagraniczne. Wybieramy dla Państwa alternatywę rozliczenia podatku tak, by była ona dla Państwa najkorzystniejsza. Na okres rozliczeń uruchomiliśmy specjalną skrzynkę mailową, na którą należy kierować tylko i wyłącznie wiadomości dotyczące Państwa rozliczeń podatkowych:  podatki@ats-dania.com .Resztę danych kontaktowych znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Po zapoznaniu się z informacjami tam umieszczonymi i określeniu, z jakich odliczeń mogą Państwo skorzystać, należy zapoznać się z  załączonymi na naszej stronie instrukcjami, listami dokumentów oraz pytań. Kompletną dokumentację wraz z odpowiedziami na pytania należy przesłać do nas drogą mailową, pocztą lub przynieść do biura.

Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze do końca a w cenę każdej usługi wliczone jest tłumaczenie pisma zwrotnego z duńskiej instytucji wraz z poradą dotyczącą dalszych działań. Możemy w Państwa imieniu wykonać telefon do instytucji duńskich , jednak musi to zostać poprzedzone wysłaniem podpisanego przez Państwa pełnomocnictwa do odpowiedniego urzędu. Takie upoważnienie również dla Państwa napiszemy.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com