Pojazd na polskich rejestracjach w Danii

Osoby przebywające w Danii mniej niż 185 dni w okresie 12 miesięcy, mogą prowadzić pojazd z zagranicznymi tablicami rejestracyjnymi bez konieczności płacenia duńskiego podatku rejestracyjnego.

ZAGRANICZNE TABLICE REJESTRACYJNE W DANII

Jeśli nie ma pewności co do czasu pobytu w Danii lub kraju zamieszkania, można ubiegać się o zezwolenie na prowadzenie pojazdu z zagranicznymi tablicami rejestracyjnymi w Danii. Duński urząd pobiera opłatę w wysokości 400 DKK, aby przetworzyć aplikację.

Konsultanci firmy Ats Anna Stankiewicz zawsze chętnie pomogą w kontaktach z urzędami. Wystarczy napisać krótkiego maila a dopełnimy wszelkich formalności.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com