Odzyskiwanie należności

PRACODAWCA NIE WYPŁACIŁ NALEŻNEJ WYPŁATY LUB FERIEPENGER? A MOŻE PRZEDSIĘBIORCA NIE ZAPŁACIŁ FAKTURY?

Zdarza się, że pracodawcy po zwolnieniu pracownika nie wypłacają należności za ostatnie miesiące bądź należnych feriepenge. Często zdarza się, że pracodawca ogłasza upadłość. Bywa również, że pracownik wykonuje pracę, za którą od kilku miesięcy nie otrzymuje wynagrodzenia. Zdarza się też, że przedsiębiorcy nie opłacają w terminie należnych faktur. W takich przypadkach należy działać jak najszybciej. Nie możemy dawać się oszukiwać bądź pozwalać innym na wyzysk.         

Zajmujemy się również wypełnianiem wniosków do syndyka masy upadłościowej o odzyskanie należności od przedsiębiorstwa, które ogłosiło upadłość. Należności wypłacane są przez Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Płacowych.

Nieznajomość przepisów prawnych bądź bariery językowe nie powinny tu stanowić przeszkody. Nasza firma pomoże w odzyskaniu wszystkich należności wraz z odsetkami. Zgłoś się do nas ze swoim problemem, a my przeanalizujemy sytuację i wybierzemy odpowiedni sposób postępowania z dłużnikiem.

Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze do końca a w cenę każdej usługi wliczone jest tłumaczenie pisma zwrotnego z duńskiej instytucji wraz z poradą dotyczącą dalszych działań. Możemy w Państwa imieniu wykonać telefon do instytucji duńskich , jednak musi to zostać poprzedzone wysłaniem podpisanego przez Państwa pełnomocnictwa do odpowiedniego urzędu. Takie upoważnienie również dla Państwa napiszemy.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com