Obsługa delegacji do Danii

ATS Anna Stankiewicz świadczy specjalistyczne usługi doradztwa prawnego, księgowości płac oraz usługi outsourcingowe dla firm delegujących polskich pracowników do pracy za granicą  w tym do Danii, Szwecji czy Norwegii.

Jeśli kierujesz swój personel za granicę to bardzo dobrze trafiłeś.  Nasza dewiza jest prosta: Wy zajmujcie się biznesem, a my stworzymy Wam otoczkę formalną do Waszej działalności.

Zarejestrujemy Waszą firmę we wszystkich niezbędnych rejestrach, złożymy wnioski o konieczne pozwolenia oraz zaświadczenia, skontaktujemy się z inwestorem lub innymi urzędami, jeśli to konieczne.

Stworzymy skuteczną dokumentację kontraktową i pracowniczą, która chroni naszych klientów przed inspekcjami w kraju i za granicą oraz przed roszczeniami pracowniczymi.

W postępowaniach kontrolnych bronimy firmy przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Państwową Inspekcją Pracy, administracją podatkową i innymi urzędami w kraju i za granicą. Dla naszych stałych klientów działamy w całej Europie. Nasi konsultanci posługują się biegle językiem norweskim, duńskim, angielskim oraz niemieckim.

W przeciwieństwie do innych firm doradczych, które zazwyczaj oferują usługi z wyodrębnionych dziedzin, nasi klienci otrzymują wsparcie całego interdyscyplinarnego zespołu. Nasi doradcy z różnych dziedzin spotykają się, by wspólnie wypracować rozwiązanie. Działamy tak, ponieważ myślimy jak przedsiębiorcy i postrzegamy firmy naszych klientów jako całość. Dlatego naszym celem jest zapewnienie wszechstronnego doradztwa, które uwzględnia wszystkie potrzeby organizacji. ATS Pomoc w Danii nie tylko skupia specjalistów od podatków i ubezpieczeń społecznych oraz audytorów i prawników. W ramach naszej firmy ci wszyscy specjaliści ściśle ze sobą współpracują. Uwzględniając potrzeby naszych klientów, zespoły tworzymy w taki sposób, aby odnosiły sukcesy i osiągały cele klientów. Interdyscyplinarność naszej firmy jest unikatowa.

Firmy zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej. W ciągu kilku dni postaramy się odpowiedzieć na zapytanie. Nowym klientom proponujemy indywidualne konsultacje ustne, pisemne oraz konsultacje udzielane przy pomocy nowoczesnych metod porozumiewania się na odległość.

Najbardziej cenione usługi ATS Anna Stankiewicz to:

Konsultacja ustna  – zapewnia szybką ocenę stanu faktycznego i problemu. Podczas takiej konsultacji rekomendujemy kierunki działań oraz wskazujemy na możliwości optymalizacji, omawiając różne możliwe i dopuszczalne prawem oraz stosowane na rynku modele postępowania.

Konsultacja pisemna (opinia, ekspertyza) – zapewnia precyzyjną i wiążącą ocenę problemu oraz interpretację przepisów z uwzględnieniem aspektów prawnych, podatkowych, ubezpieczeniowych oraz specyfiki danego rynku.

Dokumentacja – zabezpiecza firmę przed negatywnymi skutkami kontroli w kraju i za granicą, pomaga skorzystać z optymalnych modeli podatkowo-ubezpieczeniowych i prawno-pracowniczych, zmniejsza ryzyko roszczeń pracowniczych. Przygotowywana dokumentacja zawsze połączona jest z konsultacją, która pozwala na zindywidualizowanie i dopasowanie umów, regulaminów, oświadczeń, uchwał i innych elementów do konkretnych potrzeb firmy.

Audyt – wszechstronne zbadanie istniejących praktyk w zakresie delegowania pracowników i optymalizacji kosztów związanych z zatrudnieniem. Każdy audyt kończy się obszernym raportem, w którym wskazujemy na ryzyka, sposoby uniknięcia ich. Omawiamy w nim także możliwości optymalizacji oraz konieczne zmiany wynikające z naruszenia przepisów, a także z przyjęcia niewłaściwego lub nieoptymalnego trybu delegowania.

Obsługa i asysta prawna oraz pełnienie funkcji pełnomocników w postępowaniach kontrolnych prowadzonych w kraju i za granicą (administracja podatkowa, ZUS, PIP i zagraniczne instytucje kontrolne) – doświadczony zespół ATS Anna Stankiewicz weryfikuje informacje i dokumenty przekazywane kontrolującym w celu uniknięcia ich wykorzystania (także w tzw. transgranicznych postępowaniach kontrolnych krzyżowych) przeciwko firmie delegującej pracowników za granicę.

Stała obsługa w zakresie delegowania pracowników, zatrudniania cudzoziemców i optymalizacji kosztów związanych z zatrudnieniem – Anna Stankiewicz, szef ATS Pomoc w Danii osobiście kieruje stałą, kompleksową, permanentną i wszechstronną obsługą kontraktów zagranicznych. Jesteśmy do pełnej dyspozycji na terenie całej Unii Europejskiej.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com