Korekta Rozliczeń

SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z ROZLICZENIEM?

Jeśli nie złożymy zeznania do 1 lipca danego roku, to duński urząd podatkowy (Skat) rozliczy nas zgodnie z posiadanymi przez siebie informacjami. Zdarza się, że rozliczając nas bez naszego udziału urząd popełnia błędy, dlatego też swoje zeznanie podatkowe należy zawsze sprawdzić. Może się to okazać działaniem korzystnym finansowo. Skat przy rozliczeniu uwzględnia tylko niektóre ulgi podatkowe, nie biorąc pod uwagę tych, które również nam przysługują. Istnieje też możliwość rozliczenia się nawet po upływie przewidzianego terminu. Korektę zeznania można złożyć za lata ubiegłe, nawet do 5 lat wstecz. Urząd skarbowy może, choć nie musi uwzględnić takiej korekty. W zdecydowanej większości wypadków, szczególnie jeśli wniosek jest dobrze uzasadniony, korekty są uwzględniane, dzięki czemu w portfelu może przybyć od kilkuset do kilkunastu tysięcy koron.

Z doświadczenia naszego biura wynika, że 95% poprawnie i terminowo złożonych odwołań do duńskiego urzędu skarbowego jest rozpatrywanych pozytywnie. Aby złożyć skargę potrzebne są określone dokumenty oraz informacje.

Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze do końca a w cenę każdej usługi wliczone jest tłumaczenie pisma zwrotnego z duńskiej instytucji wraz z poradą dotyczącą dalszych działań. Możemy w Państwa imieniu wykonać telefon do instytucji duńskich , jednak musi to zostać poprzedzone wysłaniem podpisanego przez Państwa pełnomocnictwa do odpowiedniego urzędu. Takie upoważnienie również dla Państwa napiszemy.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com