Korekta podatku

Jeżeli spóźniłeś się ze złożeniem zeznania podatkowego w Danii za poprzedni rok, możesz to naprawić poprzez złożenie korekty. Korektę zeznania można również złożyć za minione lata. Dzięki temu możesz zyskać od kilkuset do kilkunastu tysięcy koron. Korekta podatku nie jest procedurą skomplikowaną.

Jeśli nie złożyłeś zeznania podatkowego do 1 lipca, możesz to zrobić poprzez opcję korekty podatku. Jeżeli wcale nie złożysz zeznania podatkowego za poprzedni rok, duński urząd podatkowy rozliczy Cię zgodnie z informacjami, jakie o Tobie posiada (a te nie zawsze są poprawne). Niektóre ulgi podatkowe może uwzględnić, jednak większości w ogóle nie wziąć pod uwagę. Możliwa jest sytuacja, że rozliczając Cię urząd skarbowy popełni błędy, więc zawsze warto sprawdzić swoje rozliczenie podatkowe, by było one korzystne finansowo. Pamiętaj, że niektóre ulgi wymagają poświadczenia w postaci dokumentów, które należy dostarczyć do duńskiego fiskusa.

Możesz złożyć także korektę zeznania podatkowego za lata poprzednie i to nawet do 5 lat wstecz. Korekta taka może, lecz nie musi być uwzględniona przez duński urząd skarbowy. Odwołania podatkowe są uwzględniane, jeśli wniosek jest odpowiednio dobrze uzasadniony.

Zajmujemy się takimi odwołaniami od kilku lat, dzięki temu uzyskaliśmy spore doświadczenie w odpowiednim przygotowywaniu wniosków. Wybierz nas jako doradcę przy opracowywaniu korekty podatkowej.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com