Feriepenge

PRAWO DO WYNAGRODZENIA URLOPOWEGO

Jeśli pracujesz w Danii – za każdy przepracowany miesiąc przysługuje Ci 2,08 dni urlopu. Pracując cały rok masz prawdo łącznie do 25 dni urlopowych, z czego 3 tygodnie powinieneś wybrać w okresie wakacyjnym. Okres ten w Danii rozpoczyna się 1 maja każdego roku. O wypłatę dodatku urlopowego można starać się za pomocą FerieKonto lub u swojego pracodawcy/funduszu urlopowego. Czas wypłaty dodatku u każdego pracodawcy może być różny. Należy pamiętać, że zawsze masz prawdo do dodatku urlopowego.

Jeśli jednak Twój pracodawca nie chce wypłacić Ci należnego feriepenge – pomożemy Ci go uzyskać. Napiszemy odpowiednie pismo do pracodawcy lub pomożemy Ci złożyć pisma do sądu w razie konieczności. Sprawę poprowadzimy od początku do końca- nie musisz martwić się formalnościami oraz barierę językową.

Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze do końca a w cenę każdej usługi wliczone jest tłumaczenie pisma zwrotnego z duńskiej instytucji wraz z poradą dotyczącą dalszych działań. Możemy w Państwa imieniu wykonać telefon do instytucji duńskich , jednak musi to zostać poprzedzone wysłaniem podpisanego przez Państwa pełnomocnictwa do odpowiedniego urzędu. Takie upoważnienie również dla Państwa napiszemy.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com